סיכום מחנה אימונים אילת 2018

עודכן ב: 11 ינו 2019

אבי גאון מסכם את מחנה אימונים של קבוצת הטריאתלון לילדים ונוער של קבוצת עוצמה אשר התקיים השנה בחודש דצמבר באילת. במחנה השתתפו עשרות מתאמנים בגילאים 8-15 מהקבוצות השונות ברחבי הארץ ונוהל ע"י צוות המאמנים בראשות רמי מיכאלה, נינה פקרמן ואבי גאון.מחנה אימונים של קבוצת הטריאתלון לילדים ונוער של קבוצת עוצמה התקיים השנה במהלך דצמבר באילת.

במחנה השתתפו עשרות מתאמנים בגילאים 8-15 מהקבוצות השונות.

בדרכם לאילת לתחילת המחנה , עצרו המתאמנים במרכז המבקרים במכתש רמון ולמדו על מורשת משפחת רמון וקיימו שיח ערכי הקשור לכך.

מייד עם הגיעם לאילת והתארגנות זריזה יצא מחנה האימונים לדרכו באימון שחייה במימי ים סוף בהובלתה של המאמנת נינה פקרמן.

מאות הנופשים בחוף התרשמו מנחישותם של המתאמנים אשר קיימו אימון שחייה בים הפתוח.

לאחר התארגנות בחדרים התקיים אימון ריצה וכח לאורך הטיילת בעיר.

כחלק ממטרות מחנה האימונים נזדקקו המתאמנים הצעירים להרבה עצמאות אישית הכוללת עמידה בזמנים, התארגנות בחדרים, התארגנות לאימונים עם כל הציוד הנדרש ועוד.

בסיום יומו הראשון של המחנה התקיים סיכום של היום שחלף ותדרוך מקיף על ידי צוות המאמנים שכלל את נינה פקרמן, רמי מיכאלה ואבי גאון.

את היום השני של המחנה פתחו המתאמנים באימון רכיבה מאתגר שכלל טיפוס לכיוון כביש 12 ושילוב מקטעי ריצה. בסיום אימון שנמשך מספר שעות וארוחת בוקר מזינה הגיעו המתאמנים לפארק אתגרי- טופ 94 וקיימו אימון מאתגר שכלל טיפוס על קיר, מסלול מאתגר בגובה, קפיצת בנג'י מגובה ועוד, לקינוח מייד בסיום הפעילות התקיים אימון שחייה נוסף שכלל שחיית נפח.

לאחר ארוחת ערב משותפת וקידוש נטלו חלק המתאמנים בתדרוך מקיףלקראת המצפה להם בשבת.

לאחר השכמה מוקדמת וארוחה קלילה הגיע רגע השיא של המחנה ובמהלכו קיימו סימולציית טריאתלון מלאה על פי המרחקים השונים בהתאם לקטגוריית הגיל.

ההורים שהגיעו ללוות התפרסו לאורך המסלול בכדי לעודד את המתאמנים ולשמור על בטיחותם ולאחר ההזנקה והקפיצה למים יצאו הטריאתלטים הצעירים לדרכם וכל אחד מהם ביצע סימולצייה מלאה שכללה שחייה בים,יציאה וריצה לשטח ההחלפה עלייה על האופניים ויציאה למסלול הרכיבה ובסיום גמעו את המרחק הנדרש בריצה.

אילת נצבעה בצהוב בצבע חולצתם של המתאמנים.

רמי מיכאלה מסכם " אפשר לסכם את המחנה כמוצלח מאד, עמדנו בכל היעדים שהצבנו לעצמנו- הכנה לקראת עונת התחרויות, העצמה אישית, קיום אימונים בעומס שיפור ביכולות האישיות, שחייה בים הפתוח והרבה הנאה וגיבוש. היה תענוג לראות את המתאמנים חורקים שיניים לאורך כל הדרך אך בסוף כולם בלי יוצא מהכלל סיימו עם חיוך וידיים מונפות אל על וכל זאת תוך עידוד ותמיכה הדדית זה לזה אל מול ערכי הקבוצה"

6 צפיות

LIVE YOUR DREAM