קבוצת הטריאתלון

בשנים האחרונות עולם הטריאתלון בארץ ובעולם מושך אליו ספורטאים רבים. חלקם מגיעים מענפי ספורט אחרים וחלקם כלל ללא ניסיון מוקדם. 

גברים ונשים בכל הגלאים מצטרפים לענף הטריאתלון. ענף ספורט צומח וגדל המשלב בתוכו שחיה, רכיבה וריצה.

רבים מהתאמנים הוותיקים, כמו גם החדשים בוחרים להצטרף לקבוצת טריאתלון ומסגרת מסודרת על מנת להגשים את חלומם. 

לנו בעוצמה חשוב מאוד להעמיד למתאמנים שלנו את הצוות המקצועי, המתקנים, וארגז הכלים הטוב ביותר על מנת לסייע להם להגיע להגיע ליעד בצורה הבטוחה, הבריאה והמכובדת ביותר ובעיקר עם חיוך ענק. בקבוצת עוצמה קיימות קבוצות למתחילים, מתקדמים, נוער וילדים. 

 

קבוצת רכיבה

קבוצת הרכיבה עוצמה - ROCK N ROAD הוקמה במטרה להעניק מסגרת רכיבה מקצועית ובטוחה לכל אוהבי ספורט רכיבת הכביש ואלו המעוניינים להיכנס לתחום כמו גם להפוך את ספורט הרכיבה לחוויה והנאה במקביל לעבודה קשה ושיפור מתמיד. כל זאת מתוך מטרה לקדם ספורטיבית ומקצועית את הרוכבים. בין אם אתם רוכבי כביש מתחילים ובין אם אתם רוכבים בעלי ניסיון קבוצת הרכיבה של עוצמה מציע לכם מסגרת חברתית ומקצועית שתלווה אתכם ליעד.  בקבוצות שלנו תרכשו ידע וניסיון ותשפרו את המיומנות והיכולת הפיזיות והגופניות שלכם. 

אנו רואים חשיבות רבה להעניק  למתאמנים שלנו  בכל הרמות מסגרת אימון מסודרת ומחייבת ולא פחות מזה מסגרת חברתית תומכת ומקדמת.  אנו מאמינים שאת טכניקת הרכיבה הנכונה והבטוחה ניתן לרכוש בכל שלב אבל חשוב לתרגל וליישם אותה בעקביות על מנת להגיע לתוצאות וזו בדיוק המטרה שלנו, ביחד עם צוות המאמנים והמדריכים המקצועיים של עוצמה שילוו אתכם שלב אחר שלב, ק"מ אחר ק"מ תרכשו ידע, מיומנות וטכניקות רכיבה , תשפרו את הכושר הגופני ונתקדם ביחד לעבר היעדים שנציב לעצמנו. 

אבל מעל הכל הבטיחות לחשובה לנו, בקבוצה פעולות בשבתות  3 פלטונים (דבוקות) המחולקות לפי רמות ויכולות של המתאמנים והקבוצה מלווה ברכב ליווי צמוד על מנת לשמור על ביטחון המתאמנים. 

 

קבוצת ריצה

רוצים לשמור על כושר כחלק מאורח חיים, רוצים לרוץ חצי מרתון, מרתון או יותר מזה?

בעוצמה קיימות מספר קבוצות ריצה אשר מתאימות לרצים בכל הרמות. אצלנו תמצאו אימונים בהדרכה של מאמנים מנוסים ובאווירה חברתית ותומכת שתסייע לכם להשיג את המטרות שעיצבתם לעצמכם.

האימונים בנויים בצורה כזו שכל מתאמן/נת יכול/ה לרוץ בקצב המתאים לו/ה, עם מתאמנים שרצים בקצב דומה ומאמן צמוד. אנו רואים כמטרה עיקרית את הצורך לשלב את הריצה כפעילות קבועה, וכחלק מאורח חיים בריא ונכון לאורך זמן.

ביחד נעבור ק"מ אחר ק"מ, צעד אחר צעד, מנתאהב בעולם הריצה, נשפר את טכניקת הריצה, נעשה אימוני כח וחיזוק הגוף ונתאים תוכנית אימונים קבוצתית ואישית. חברי הקבוצה מתאמנים ביחד פעמים שלוש בשבוע בשעות הבוקר / ערב. ובנוסף יוצאים למחנות אימונים, תחרויות בארץ ובחו"ל ועוד. 

 

קבוצת הכנה למרתונים

מאות מרתוניסטים חדשים וותיקים צמחו בעוצמה בשנים האחרונות. קבוצת ההכנה של עוצמה שמה לה למטרה לסייע וללוות רצות ורצים המעוניינים להגשים חלום ולרוץ מרתון ראשון כמו גם מרתוניסטים מנוסים אשר מעוניינים לשפר תוצאות.

אתגר הריצה למרחקים ארוכים דורש לא רק הכנה גופנית ופיזית, אתגר המרתון דורש גם הכנה מנטלית. 

ולכן צוות המאמנים והמדריכים המנוסים של עוצמה  יעברו

איתכם את התהליך תוך דגש על עבודת הכנה נכונה הכוללת תוכנית אימונים ותוכנית תחרות, הקשבה לגוף, התאמה ליכולת האישית, וליווי צמוד לאורך כל שלבי ההכנה ועד ליום התחרות.  בנוסף לזה מתאמני הקבוצה מקבלים ליווי של תזונאית המעניקה להם כלים נכונים כיצד להיערך לאימונים הארוכים ולתחרות. הקבוצה יוצאת ביחד למרתונים בארץ ובעולם. 

 

קבוצת הכנה לאיש ברזל

קבוצת עוצמה מתמחה בהכנת ספורטאים בקבוצה וכיחידים לתחרויות סיבולת במרחקים הארוכים.  מדי תקופה נפתחת קבוצה ייעודית שכל חבריה מתאמנים לאותה תחרות, מרתון או איש ברזל. תוכניות האימונים מותאמות לרמה וליעד האישי של כל ספורטאי.  את הקבוצה מלווים צוות מקצועי הכולל מאמני ריצה, שחייה, רכיבה, טריאתלון, תזונאית ומאמנת מנטאלית.

תוכנית האימונים מותאמת לשלבי האימונים ומשתנה בהיקף הפעילות לכל ענף  (שחייה, רכיבה, ריצה)  על פי תקופות ודגשים באימונים.

במהלך ההכנות מתבצעים מבדקי כושר, מדידות זמנים מול מד דופק / ווטים על מנת לקבוע ביחד את תוכנית האימונים האישית לכל מתאמן. במהלך תקופת האימונים מתקיימים אימוני החלפות,  אימונים משולבים, אימוני שחייה בים הפתוח, אימוני הבנה ושיפור של סגנון וטכניקה, אימוני כח, חיזוק,  גמישות,  מתיחות ושיפור הכושר הגופני.

 

מה מתאמני עוצמה מקבלים ?

  • צוות מקצועי - ליווי צמוד ע"י צוות מאמנים ואנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום אשר עוברים עם חברי הקבוצה ק"מ אחר ק"מ אימון אחד אימון .

  • תוכנית אימונים קבוצתית - אימונים משותפים ואישיים, שחיה (כולל שחיה בים) רכיבה, ריצה ואימוני כח וסגנון. האימונים מתקיימים בשעות הבוקר, ערב וסופי שבוע.

  • תוכנית אימונים אישית ומעקב שבועי אשר מותאמת לכל מתאמן על פי רמה ויעדים אישיים אותם הוא קובע לעצמו ביחד עם הצוות המקצועי נשלחת אחת לשבוע בדוא"ל.

  • התאמה אישית – התאמה אישית ליכולת הזמנים והצרכים של המתאמן ומתן אפשרות להצטרף לקבוצת הריצה / רכיבה / שחייה בלבד וקבלת תוכנית אימונים כללית בנפרד. 

  • אנשי מקצוע - את הקבוצה מלווים אנשי מקצוע בינהם : תזונאית ספורט, מאמנת מנטאלית, מעסים ועוד. חברי הקבוצה נהנים מייעוץ והרצאות מקצועית.

  • תחרויות ומחנות אימונים - בהכנות לתחרות חברי הקבוצה משתתפים ביחד בתחרויות יעד ומחנות אימונים באילת על מסלול התחרות

LIVE YOUR DREAM