הקצב, האנרגיה, האתגר, העוצמה

הלב הפועם, האנדרנלין....

בין אם אתם עושים את הצעדים הראשונים או מתאמנים מנוסים

מתאמנים בשביל הכייף או אוהבים את המרחקים הארוכים...

הצטרפו אלינו וביחד נחייה את החלום

בואו להכיר את קבוצות הטריאתלון, הריצה והרכיבה שלנו

קבוצת הטריאתלון

בשנים האחרונות עולם הטריאתלון בארץ ובעולם מושך אליו ספורטאים רבים. חלקם מגיעים מענפי ספורט אחרים וחלקם כלל ללא ניסיון מוקדם. 

גברים ונשים בכל הגלאים מצטרפים לענף הטריאתלון. ענף ספורט צומח וגדל המשלב בתוכו שחיה, רכיבה וריצה.

רבים מהתאמנים הוותיקים, כמו גם החדשים בוחרים להצטרף לקבוצת טריאתלון ומסגרת מסודרת על מנת להגשים את חלומם. 

לנו בעוצמה חשוב מאוד להעמיד למתאמנים שלנו את הצוות המקצועי, המתקנים, וארגז הכלים הטוב ביותר על מנת לסייע להם להגיע להגיע ליעד בצורה הבטוחה, הבריאה והמכובדת ביותר ובעיקר עם חיוך ענק. בקבוצת עוצמה קיימות קבוצות למתחילים, מתקדמים, נוער וילדים. 

קבוצת רכיבה

קבוצת הרכיבה עוצמה - ROCK N ROAD הוקמה במטרה להעניק מסגרת רכיבה מקצועית ובטוחה לכל אוהבי ספורט רכיבת הכביש ואלו המעוניינים להיכנס לתחום כמו גם להפוך את ספורט הרכיבה לחוויה והנאה במקביל לעבודה קשה ושיפור מתמיד. כל זאת מתוך מטרה לקדם ספורטיבית ומקצועית את הרוכבים. בין אם אתם רוכבי כביש מתחילים ובין אם אתם רוכבים בעלי ניסיון קבוצת הרכיבה של עוצמה מציע לכם מסגרת חברתית ומקצועית שתלווה אתכם ליעד.  בקבוצות שלנו תרכשו ידע וניסיון ותשפרו את המיומנות והיכולת הפיזיות והגופניות שלכם. 

אנו רואים חשיבות רבה להעניק  למתאמנים שלנו  בכל הרמות מסגרת אימון מסודרת ומחייבת ולא פחות מזה מסגרת חברתית תומכת ומקדמת.  אנו מאמינים שאת טכניקת הרכיבה הנכונה והבטוחה ניתן לרכוש בכל שלב אבל חשוב לתרגל וליישם אותה בעקביות על מנת להגיע לתוצאות וזו בדיוק המטרה שלנו, ביחד עם צוות המאמנים והמדריכים המקצועיים של עוצמה שילוו אתכם שלב אחר שלב, ק"מ אחר ק"מ תרכשו ידע, מיומנות וטכניקות רכיבה , תשפרו את הכושר הגופני ונתקדם ביחד לעבר היעדים שנציב לעצמנו. 

אבל מעל הכל הבטיחות לחשובה לנו, בקבוצה פעולות בשבתות  3 פלטונים (דבוקות) המחולקות לפי רמות ויכולות של המתאמנים והקבוצה מלווה ברכב ליווי צמוד על מנת לשמור על ביטחון המתאמנים. 

קבוצת ריצה

רוצים לשמור על כושר כחלק מאורח חיים, רוצים לרוץ חצי מרתון, מרתון או יותר מזה?

בעוצמה קיימות מספר קבוצות ריצה אשר מתאימות לרצים בכל הרמות. אצלנו תמצאו אימונים בהדרכה של מאמנים מנוסים ובאווירה חברתית ותומכת שתסייע לכם להשיג את המטרות שעיצבתם לעצמכם.

האימונים בנויים בצורה כזו שכל מתאמן/נת יכול/ה לרוץ בקצב המתאים לו/ה, עם מתאמנים שרצים בקצב דומה ומאמן צמוד. אנו רואים כמטרה עיקרית את הצורך לשלב את הריצה כפעילות קבועה, וכחלק מאורח חיים בריא ונכון לאורך זמן.

ביחד נעבור ק"מ אחר ק"מ, צעד אחר צעד, מנתאהב בעולם הריצה, נשפר את טכניקת הריצה, נעשה אימוני כח וחיזוק הגוף ונתאים תוכנית אימונים קבוצתית ואישית. חברי הקבוצה מתאמנים ביחד פעמים שלוש בשבוע בשעות הבוקר / ערב. ובנוסף יוצאים למחנות אימונים, תחרויות בארץ ובחו"ל ועוד. 

לקבלת מידע על קבוצות האימון שלנו השאירו לנו פרטים ונחזור בהקדם
arrow&v

LIVE YOUR DREAM